Tutvustus

Suar Designil on soov rikastada disainimaastikku millegi stiilse ja omapärasega,  samas naturaalsega, seega pakume oma tootevalikus suar puit laudu mis on pärit Indoneesiast. Idamaist ja eksootilist puitu kaunistavad praod ning oksakohad mis muudavad iga laua omanäolisemaks. Hetkel on meie tootevalikus erineva pikkusega laudu (1,2m- 3m), kõigil oma muster ja kuju. Tooted laos olemas, tarneaeg maksimum 2-3 tööpäeva.

Suar puu on pärit Indoneesiast ja võib kasvada kõrgusesse kuni 25 m .Tänu tema tihedalt läbipõimunud puidukiududele on Suar puit  väga vastupidav ning seega  lihtsalte meetoodidega hooldatav. Idamaist ja eksootilist  lauda annab kombineerida erinevatesse interjööridesse, kõrvutada nii uue kui vanaga. Puitu kaunistavad praod ning oksakohad mis muudavad iga laua omanäolisemaks.

 Lauaplaadi viimisel uude keskkonda, olenevalt niiskusest ja ümbritsevast soojusest, saavutab Suar puit kohanedes niiskustaseme millega võivad ilmnevad praod, mis on loomulik nähtus, kuna tegu on loodusliku tootega. Laua pragunemise protsessi aitavad kaasa ka niiskuse ja õhutemperatuuri suured kõikumised.

Tootevalikus on erineva pikkusega laudu ( 1,2 m- 3 m), millel kõigil on oma muster ja kuju. Tooted laos olemas,  tarneaeg maksimum 5 tööpäeva.

Ärge paigutage Suar puit lauda küttekehade lähedusse, kui te ei soovi lauale suuremaaid pragusid,  kuum õhk  põhjustab puidu kuivamist ja pragunemist.